Responsive Web Tasarım

Responsive kelime anlamı ile adaptif demektir. Web literatüründe, farklı ekranlara göre otomatik olarak şekillenen web sitelerini ifade etmektedir. Responsive teknolojisi, CSS3 ile beraber gelmiştir ve en çok tercih edilen mobil uyumluluk teknolojisidir.

Responsive Tasarım Nedir?

Responsive web tasarım, duyarlı, uyumlu web tasarım anlamına da gelir. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu web tasarım şekli ilk olarak 2010 yılında ortaya çıktıkdan sonra bir kaç yıldır dünyada ve ülkemizde popüler oldu.

Mobilden web site ziyaretleri dünyada %25 seviyelerine yükseldi ve kısa sürede daha da artacak. Bu sebeple responsive özellikli web sitelerinde ciddi bir artış öngörülüyor.

Responsive Tasarım Fiyatlarımız
Proje Adı Fiyatı
Kurumsal Firma 1.500 / Yıllık
Nakliyat Firması 2.500 / Yıllık
Haber Sitesi 3.750 / Yıllık
Özel Yazılım -

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Binlerce müşteriye profesyonel, özel web tasarım çözümlerimizle yardımcı olduk ve daha önce hiç olmadığı kadar verimli ve güvenli bir şekilde çalışmalarını sağladık.

işim çok hızlı büyüdüğünden dolayı, CNTasarım bana kurumsal bir özel web yazılım çözümü sağladı, eski sistemimden daha iyi oldu.

Ahmet M.
Özel Yazılım Hizmeti

Web Tasarım Hizmetlerimi CNTasarım'a yaptırdığım andan itibaren tek bir sorun yaşamadık.Sürekli teknik destek sağlıyorlar.

Kemal A.
Web Tasarım Hizmeti

Nakliyat firmamızın alt yazılımını CNTasarım'dan satın aldık. Google sıralamarın da çok hızlı bir şekilde üst sıralara yerleştik. Teşekkürler

Kadir D.
Nakliyat Firması

200 GBit Network

Tüm risk senaryoları için yedeklenmiş network alt yapısı sayesinde beklenmedik sürprizler yaşamayın

99.99% Uptime

RAID 0-1-5-10 seçenekleriyle yedekliliğinizi artırın ve veri kaybı riskinizi azaltın

SSD Disk

%100 SSD alt yapısı ile SATA opsiyonuna göre 4 kata kadar daha hızlı bir sunucuya sahip olun

Özel bir yazılım mı istiyorsunuz?

Siz fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bizlere bildirin. Sizler için en iyi bir şekilde yapılandırıp sitenizi aktif edelim. SEO alt yapısı ile kısa bir sürede google'de üst sıralar'da yer alın.

Satış Departmanı